Орбан після саміту НАТО зустрінеться з Трампом

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан 11 липня зустрінеться з Дональдом Трампом у Флориді через тиждень після зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляє Bloomberg.

Візит має демонструвати, що угорський прем’єр виступає «посередником» між Путіним і Трампом, припускає ЗМІ.

Орбан вирушить до резиденції Трампа Мар-а-Лаго після завершення саміту НАТО у Вашингтоні.

Нагадаємо, після візиту 2-го липня до Києва, де Орбан спробував запропонувати «припинення вогню», він несподівано для європейських столиць подався до Москви на зустріч з Путіним. А одразу після цього — в Китай до Сі Цзіньпіна.

Нещодавно Орбан також піддав критиці лідерів країн Заходу за їхнє бажання «перемогти Росію військовим шляхом». Про це він заявив в інтерв’ю HirTV у суботу, 8 червня.

Нічого дивного. Орбан системно проводить пропутінську політику, підтримуючи фашистський режим Росії. Він усіляко блокує будь-які санкції проти Москви, одночасно намагаючись заморозити допомогу Україні. Угорщина продовжує закуповувати російський газ у величезних об’ємах, має з нею контракт на будівництво росіянами АЕС, глава МЗС Сійярто постійно їздить на зустрічі в РФ…

Звинувачення Орбаном Заходу в намаганні перемогти Росію — взагалі абсурдне, адже не країни Заходу розв’язали війну, а тому є коаліцією захисту, а не нападу.

Вся ця політика Орбана має своє пояснення — він такий самий диктатор, як Путін, просто з меншими можливостями. Тримає владу вже 14 років, максимально контролюючи в країні ЗМІ.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Петра Порошенко тепло поздравили с днем рождения: видео

26.09.2017 - 10:43
Сегодня президенту Украины Петру Порошенко исполнилось 52-года. Его жена и дети поздравили мужа и отца, разместив на странице Фонда Порошенко в Фейсбук 5-минутное видео. Теплые слова и пожелания… Президент вскоре ...