Оновлені дані в Резерв+: Міноборони назвало число придатних до мобілізації

Придатні до призову під час мобілізації серед тих військовозобов’язаних, які оновили свої дані після 18 травня, 1,1 млн осіб. Про це заявив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі Армія TV.

«Це важлива інформація, тому що багато заброньованих, багато тих, хто має право на відстрочку. Тобто мільйон і сто тисяч можуть бути мобілізованими і, відповідно, стати до лав Сил оборони», — зауважив посадовець.

За його словами, через додаток Резерв+ близько 2,3 млн українців оновили свої дані.

«Зрозуміло, що найближчими днями вони не зможуть допомогти тим військовослужбовцям, які боронять нашу країну, але в перспективі це дуже важливо, бо йдеться про поліпшення військового обліку. Країна має знати, на кого розраховувати під час захисту», — резюмував Лазуткін.

Додамо, що військово-облікові документи із додатку Резерв+ є чинними для пред’явлення на кордоні. Про це заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі Українській правді 19 червня.

Для унеможливлення використання підробних документів прикордонники, у разі необхідності, здійснюють перевірку інформації з військово-облікових документів через систему Оберіг. Зокрема, у разі невідповідності даних, представники ДПСУ мають право відмовити громадянину у перетині кордону на виїзд з України. 

Нагадаємо, 18 червня у мобільному застосунку Резерв+ став доступний електронний військово-обліковий документ.

А 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні. Тепер громадяни мають 60 днів на оновлення даних в ТЦК, ЦНАПах і в додатку Резерв+. Також у Міноборони пояснили, що загрожує за відмову оновлювати дані в ТЦК.

Військовозобов’язаним, які не оновлять свої облікові дані протягом 60 відведених днів, не загрожує в’язниця. Проте на них чекає адміністративне покарання. 

Громадян, які не оновлять свої військово-облікові дані до 16 липня, можна буде притягнути до адміністративної відповідальності, пояснили у Міністерстві оборони.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015 - 17:25
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином Петром Безбожным происходят уже два месяца. Он внезапно стал «человеком-магнитом». Причем, в последнее время его «магнетизм» явно прогрессирует. Если поначалу мужчина мог притягивать лишь металлические ...

Алла Пугачева и Максим Галкин обвенчались: видео

18.11.2017
Российский комик и телеведущий Максим ...