Олександра Заріцька зізналася, чому скасувала весілля

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька скасувала заплановане весілля з Павлом Тараненком.

Відомо, що вони з коханим запланували церемонію на червень 2024 року. Однак зараз закохані відмовилися від втілення задуму, адже зараз не найкращий час. Натомість артистка хоче організувати святкування після перемоги України над російськими окупантами.

«Весілля буде, не хвилюйтеся. Зараз є більш важливі справи. Я наразі намагаюся більше допомагати армії та виступати перед військовими. Ми вирішили, що весілля відсвяткуємо після війни», — сказала вона в коментарі Люкс ФМ.

Заріцька пояснила, що під час війни вона не зможе організувати таке свято, про яке мріяла все життя. Артистка планувала пишну церемонію з сотнями гостей, які б два дні раділи за молодят.

«Для мене весілля — два дні, 350 людей, масштаб в плані душі. Коли твоя душа спокійна і ти насолоджуєшся максимально тим, що ці два дні тільки для вас. Зараз немає жодного дня, коли я не плачу. Я не зможу святкувати свій найкращий день у світі, розуміючи, що Харків зараз бомблять щодня. Мені не дозволяє совість», — додала зірка.

Солістка гурту KAZKA також відповіла, що поки не розписувалася зі своїм нареченим.

«Теж відтягуємо. Паша пропонував мені безліч разів піти й просто розписатися, але це все ж таки знову не моє. Ми заручені, живемо разом, але поки що неофіційно», — підсумувала артистка.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появился замок для велосипедов, который открывается по отпечатку пальца (видео)

30.11.2015 - 10:50
В ряду «умных» гаджетов прибыло. Для любителей городских велопоездок появились специальные «умные» замки, но большинство из них требуют наличия смартфона под рукой, особенно в моменты закрытия и открытия. Устройство Grasp Lock, однако, ...

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018
Президент Петр Порошенко опубликовал в ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

24.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...