Окупанти знову просунулися вперед в Авдіївці

За минулу добу російські окупанти скинули на Авдіївку більше пів сотні керованих авіаційних бомб (це дуже багато). Про це повідомив Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Переважно бʼють по авдіївському коксохімічному заводу».

Блогер і боєць 24-го штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» уточнив, що за пів години на Авдіївку впали 15 КАБів.

Зведення Генштабу ЗСУ: «На Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Так, Сили оборони протягом минулої доби відбили 27 атак в районах Новобахмутівки, Авдіївки та ще 13 атак біля Невельського та Первомайського Донецької області».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму звіті за сьоме лютого назвав ситуацію у місті критичною і хаотичною:

«Ворог продовжує просуватися у приватному секторі по вулицях Незалежності та Сапронова. У районі залізничного моста кацапи мають частковий успіх та штурмують позиції на дачах у напрямку стели при в’їзді та автобази… На півдні міста ворог настільки фанатичний, що заходить в оточення та тримає кругову оборону… Проявилась неготовність інженерних фортифікаційних споруд для боїв у міських умовах. На жаль, «пожежі», які утворилися через стратегічні прорахунки, доводиться «тушити» людськими життями. Варто розуміти, що кацапи ще не задіяли основні сили на ділянці, тому виникає питання як їх зупинити… Ми повторюємо помилки, які допускали у Бахмуті».

Анонімні бійці 46-ої аеромобільної бригади ЗСУ, які вирізняються своїми аналітичними матеріалами, у своєму «приватному» Телеграм-каналі прямо вказують, що Силам оборони пора відступати з міста:

«З такою конфігурації фронту навколо Авдіївки є тільки один варіант — це організований відхід… Коли ціна утримання позицій вища за залишення позицій — це єдино вірний і правильний хід. А іноді єдино правильний».

Вони також прямо порівнюють Авдіївку з Бахмутом: «На жаль, від флангових ударів і обхідних маневрів ворога взимку і навесні минулого року у нас протиотруту так і не знайшли. А уроки так і не врахували, хоча оборона Бахмута вже давно увійшла в підручники».

Можна припустити, що у ЗСУ просто немає ресурсів для того, щоб стримувати такі навали інтервентів. Також очевидно, що приблизно однаковий рівень втрат у вуличних боях для ЗСУ є неприйнятним через різкий дефіцит особового складу. Тому по можливості потрібно вперто оборонятися на підступах до населених пунктів, де втрати ворога в рази більші, ніж у нас.

М’ясорубка ж в містах нам вкрай невигідна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В сеть слили компромат на Ефремова

31.07.2016 - 11:19
Генпрокурор Юрий Луценко уверяет, что инкриминируемые экс-главе фракции ПР в ВР Александру Ефремову статьи УК, не предусматривают внесение залога, поэтому у суда не будет иного выхода, как оставить бывшего регионала ...

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...