Окупанти знищили звільнену частину Кринок авіабомбами

Минуло рівно два місяці з початку десантної операції морських піхотинців Збройних сил України в районі села Кринки на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області (вона стартувала чотирнадцятого жовтня).

Про це у своєму Телеграм-каналі згадав авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»:

«Ту ділянку села, де наші закріпилися, просто стерто артилерією та авіацією (окупантів). При всьому цьому Сили оборони продовжують утримувати ці позиції. Навіть коли ворог висаджує свій десант, хлопцям вдається ліквідувати всіх орків».

«DeepState» вказав, що морпіхам допомагають бійці Сил спеціальних операцій і Територіальної оборони ЗСУ та Служби безпеки України:

«Ті, хто там був або досі залишається, є героями. І дана операція — це про героїзм українського солдата».

Тим часом пресслужба Сил оборони півдня України повідомила, що минулої доби на Херсонському напрямку наші захисники знищили 24 інтервенти (взвод), причіпну гармату, три одиниці броньованої та автомобільної техніки і два спостережні пункти загарбників.

Це лише підтверджені аеророзвідкою втрати ворога.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017 - 10:45
Вчера российско-террористические формирования провели на полигоне «Успенский» на оккупированной части Луганской области учения с использованием УР-77, известная как «Змей Горыныч». Видео запусков зарядов из этих установок появилось на сепаратистскх ресурсах. УР-77 ...

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017
Похоже, череда «загадочных» смертей среди ...