Окупанти знищили власну логістичну колону

На ворожих протитанкових мінах підірвалася і була знищена логістична колона загарбників з кількох автомобілів.

Про це з посиланням на російських пропагандистів, які називають себе «воєнкорами», повідомив проукраїнський військовий блогер «Пан Пачковский».

Він оприлюднив відповідне відео, відзняте інтервентами, які прибули на місце події після підриву. В кадр потрапила палаюча вантажівка; з розмови зрозуміло, що в ній загинули двоє загарбників.

Поруч видно ще з півдесятка розбитих машин. Чути, як командир групи кричить, що вони підірвалися на протитанкових мінах і наказує підлеглим скидати їх з дороги, оскільки зараз будуть їхати інші автомобілі…



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019 - 12:13
Сын уволенного вчера президентом Порошенко первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского Игорь очень креативно ответил на расследование программы «Наші гроші». Напомним, в материалах Дениса Бигуса Игорь, его отец, глава Укроборонпрома ...