Окупанти знищили КАБами власну штурмову групу під Авдіївкою

Літаки російських окупантів влучили керованими авіаційними бомбами по своїх штурмових групах на Авдіївському напрямку. Після цього загарбників «пошліфували» гелікоптери Сил оборони, і ворожа атака припинилася.

Про це о 13:45 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Орки не припиняють засипати Авдіївський напрямок КАБами. Декілька разів вони смачно йопнули по своїм. Пізніше допрацювали наші гвинтокрили. На цьому один з їхніх штурмів завершився».

Наші захисники масово розповідають про навалу бомбардування смертоносними і руйнівними КАБами. Доки союзники не допоможуть нам сучасними зенітно-ракетними комплексами і винищувачами, ми будемо з великими втратами відступати.

Зі свого боку ми можемо хіба що будувати потужні фортифікації, що зараз начебто нарешті робиться. Але самі надійні укріплення поступово руйнуються бомбами…  


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Виктор Бронюк и КП «Эковин» начинают сбор хороших б/у вещей для нуждающихся винничан

17.04.2016 - 14:43
В Виннице придумали, как массово помочь нуждающимся людям Специальный контейнер установят возле Башни КП «Эковин» совместно с благотворительным фондом Виктора Бронюка «Подільська громада» организовывают беспрецедентную акцию по сбору и бесплатной ...

Появилось видео уничтожения опорного пункта террористов

28.06.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...