Окупанти знесли у Маріуполі драмтеатр

Фашистська Росія всіляко намагається приховати свої самі зухвалі військові злочини. Зараз окупанти знесли драмтеатр в окупованому Маріуполі. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко. Відповідне відео з місця оприлюднив також місцевий паблік.

«Окупанти знищили пам’ятку довоєнного Маріуполя і місце одного з найбільш жорстоких своїх військових злочинів. 16 березня на нього скинули авіабомбу, і внаслідок страшенного вибуху, за різними даними, загинуло кілька сотень людей», — написав Цаплієнко.

На початку травня розслідування Associated Press зазначало, що напад росіян на Драмтеатр у Маріуполі насправді був набагато смертоноснішим, ніж передбачалося, внаслідок чого загинуло близько 600 людей усередині та зовні будівлі. Це жахливі цифри, від них холоне кров у венах. Для порівняння, у всій багатостраждальній Бучі Київської області російські окупанти вбили близько 420 мирних мешканців за весь час перебування у місті.

Видання реконструювало 3D-модель будівлі на основі свідчень очевидців, двох наборів планів поверхів театру, фотографій та відео, зроблених усередині. Усі свідки сказали, що принаймні 100 людей перебували на польовій кухні неподалік будинку, і ніхто не вижив. Вони також сказали, що кімнати та коридори всередині будівлі були переповнені, приблизно одна людина на кожні 3 квадратні метри. За оцінками багатьох людей, що вижили, під час авіаудару всередині знаходилося близько 1000 людей, але ніхто не бачив, щоб врятувалося більше 200 людей.

Розслідування також спростовує твердження Росії про те, що театр служив українською військовою базою. Ніхто зі свідків не бачив українських військових, які діяли всередині будівлі. І ніхто не сумнівався, що театр було зруйновано внаслідок удару російської авіації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015 - 10:41
В четверг вечером в городе Сватово начали взрываться боеприпасы на складе воинской части. МВД и спасатели приступили к локализации ЧП. Площадь пожара составляет около 9 тысяч квадратных метров. ...