Окупанти знайшли причину, чому вони поступаються ЗСУ на Дніпрі

Рашисти вимагають у міністерства оборони РФ та річково-морських регіонів (Дагестан, Татарстан, Астрахань, Краснодар) негайно забезпечити окупантів в Херсонській області човнами і катерами, адже через їх дефіцит вони поступаються Збройним силам України.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Що ж, моторні човни справді потрібні диверсійно-розвідувальним групам і піхотним десантам, але важку техніку і снаряди до гармат ними через Дніпро не перекинеш.

Зазначимо також, що ні ISW, ні інші джерела не повідомляють про долю українського плацдарму та його гарнізону на лівому окупованому березі Дніпра біля зруйнованого Антонівського мосту.

Зате Оперативне командування Південь розповіло, що минулої ночі наші ракетно-артилерійські підрозділи на Херсонщині знищили 21 інтервента (взвод), 3 човни (їх загарбники крадуть у місцевих жителів), три ударних дрони «Ланцет», три польові пункти боєпостачання і 152-міліметрову причіпну гармату «Гіацинт-Б».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Карпатах в бассейн с отдыхающими запрыгнула корова, видео

12.08.2021 - 16:33
В Карпатах в открытый бассейн с отдыхающими внезапно запрыгнула корова. Видео происшествия опубликовала очевидец Александра Стасюк в Facebook. Корова  подошла к краю бассейна, поскользнулась и чуть не упала. Удержав равновесие, ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...