Окупанти знайшли причину, чому вони поступаються ЗСУ на Дніпрі

Рашисти вимагають у міністерства оборони РФ та річково-морських регіонів (Дагестан, Татарстан, Астрахань, Краснодар) негайно забезпечити окупантів в Херсонській області човнами і катерами, адже через їх дефіцит вони поступаються Збройним силам України.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Що ж, моторні човни справді потрібні диверсійно-розвідувальним групам і піхотним десантам, але важку техніку і снаряди до гармат ними через Дніпро не перекинеш.

Зазначимо також, що ні ISW, ні інші джерела не повідомляють про долю українського плацдарму та його гарнізону на лівому окупованому березі Дніпра біля зруйнованого Антонівського мосту.

Зате Оперативне командування Південь розповіло, що минулої ночі наші ракетно-артилерійські підрозділи на Херсонщині знищили 21 інтервента (взвод), 3 човни (їх загарбники крадуть у місцевих жителів), три ударних дрони «Ланцет», три польові пункти боєпостачання і 152-міліметрову причіпну гармату «Гіацинт-Б».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018 - 15:13
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, что в Украине есть успешные истории воплощения мечты в жизнь и претворения ее в бизнес. Речь о фирме, которая выпускает и продает за границу маленькие ...

Навальный раскрыл империю и тайную жизнь премьера РФ Дмитрия Медведева: видео

02.03.2017
Известный российский оппозиционер Алексей Навальный опубликовал ...

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...

Бойцы ВСУ успешно выполнили боевое задание: видео победного танца

23.02.2019
Офицер ВСУ Анатолий Штефан опубликовал ...