Окупанти здобули тактичні перемоги в напрямку Торецька, – ISW

За період з 18 по 22 червня російські загарбники завдяки відносно високій інтенсивності атак здобули кілька тактичних перемог в напрямку Торецька (на північний захід від окупованої з 2014 року Горлівки).

Про це в сьогоднішньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

«Російські війська загалом не проявляли активності на цій ділянці фронту протягом усього 2024 року, тому їхня активізація та інтенсифікація заслуговують на увагу», — підкреслюють в інституті.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував чергове просування ворога на цій ділянці фронту.

Дивись скриншот його актуальної мапи за підсумками 22 червня, на якій він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій вже встигли за вчора закріпитися інтервенти.

Певним заспокоєнням є те, що позавчора це була сіра зона активних боїв, яка в результаті майже зникла, але не змістилася в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...