Окупанти зазнали великих втрат північніше Горлівки

Російські окупанти понесли відчутні втрати в районі селища Майорськ північніше окупованої Горлівки. Відповідне відео розповсюджується в військових соціальних мережах та Телеграм-каналах. Ми його помітили в стрічці «Твіттера» блогера і українського патріота «Necro Mancer», який лаконічно прокоментував: «Рашисти збирають врожай».

Ролик знято безпілотним літальним апаратом. Видно, що під мостом знищено якийсь автомобіль. Поруч лежить кілька тіл в мішках, вірогідно це «двохсоті». Живі інтервенти видобули з залишків ще два тіла й поволокли їх кудись по дорозі – мабуть теж «двохсоті». А якщо раптом важко поранені, то від такого транспортування вони швидко помруть.

В свою чергу, український авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» повідомляє, що ворог відчутно просунувся вперед північніше раніше захопленого Майорська. Дивись скріни мап за 25 (передостаннє оновлення) та 27 (актуальна версія) листопада; на останньому ми стрілочками символічно вказали район просування загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Диверсанты взорвали склад боеприпасов в Балаклее: видео

23.03.2017 - 11:50
В Минобороны уверены, что взрывы и пожар на артиллерийских складах под Балаклеей Харьковской области, вызваны диверсией. Не исключается, что на арсенал взрывчатку сбросили с дрона. Начались взрывы сегодня в три ...

Дженнифер Лопес на 48-летие надела «голое» платье: видео

24.07.2017
Популярная американская певица Дженнифер Лопес ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...