Окупанти зазнали великих втрат під Кринками

Бійці підрозділу ударних безпілотних літальних апаратів «RONINU» 86-го батальйону 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України в районі частково звільненого але ущент зруйнованого села Кринки на лівому березі Дніпра у Херсонській області знищили бронетранспортер БТР-82, танк «Т-72» і позицію мінометного розрахунку російських окупантів.

Про це у своєму Телеграм-каналі о 18:31 повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», оприлюднивши відповідне відео.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 16:28 розповів:

«Сьогодні русня знову активно намагається штурмувати Кринки. Декілька (штурмових) груп вже небоєздатні, закріпилися на місцях, чекають евакуацію «200-их» і «300-их» та підхід свіжих резервів для продовження штурму…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Перуанка из храпа мужа собрала мировой хит Despacito: видео

20.07.2017 - 15:43
Вместе со своей племянницей креативная и явно с отменным чувством юмора перуанка снимали на камеру спящего мужа-храпуна, а затем смонтировали шуточный ролик. В результате получилось, что что супруг «нахрапел» мировой ...