Окупанти зазнали великих втрат на Сумщині

На Північно-Слобожанському напрямку (прикордонна частина Сумської області) військовослужбовці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Прайм» 5-прикордонного загону знешкодили щонайменше двадцять штурмовиків російських окупантів.

Окрім того, наші захисники виявили і знищили танк, бронетранспортер, 122-міліметрову гармату Д-30, автомобіль, взводний опорний пункт, польовий склад боєприпасів, бліндаж та укриття противника.

Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео.

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе і дронами-бомбардирами, якими українські бійці нищили ворога, та контрольними безпілотними літальними апаратами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из Горловки по жилому сектору бьет артиллерия: видео

22.05.2018 - 16:35
В последние недели одной из самых горячих точек на фронте стала Горловка и ее окрестности. Российско-террористические формирования ведут обстрелы не только позиций ВСУ, но и населенных пунктов — Южного, Торецка, ...

В Израиле толстых ежей посадили на диету: видео, фото

06.01.2018
Ожирение, как оказалось, болезнь, которая ...