Окупанти заздалегідь дізналися про висадку морпіхів ЗСУ

Наші речники в погонах продовжують мовчати про штурмові операції морських піхотинців Збройних сил України на лівому окупованому березі Дніпра, хоча про них вже давно масово пишуть різноманітні вітчизняні та іноземні блогери, засоби масової інформації і, наприклад, американський Інститут вивчення війни, а головне самі військові, причому на рівні пресслужб бригад.

Так, речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов в сьогоднішньому зведенні про цю ділянку фронту розповів наступне: «На Херсонському напрямку українські воїни ведуть контрбатарейну боротьбу, завдають вогневого ураження по тилах противника».

Мабуть, офіційні джерела традиційно зберігають військову таємницю. Однак це не допомогло приховати від загарбників час і місця висадки наших морпіхів на лівому березі Дніпра, що призвело до більших втрат серед наших захисників.

Принаймні, про це заявив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму звіті за 29 жовтня, вимагаючи розслідування (дивись скрин):

«Ворог знав про операцію з висадки, а також чимало її деталей (місця висадок, де і яка ТГР-ка)… Факт наявності в орків таких розвідданих має бути об’єктом розслідування, адже це все життя бійців. В даному випадку морпіхів, які загинули через те, що фактор раптовості було втрачено».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россия разгромила Саудовскую Аравию в матче открытия ЧМ: видео голов

14.06.2018 - 20:20
ЧМ-2018. Матч №1 Группа А. Россия — Саудовская Аравия — 5:0 В России стартовал чемпионат мира по футболу. В матче открытия хозяева турнира встречались со сборной Саудовской Аравии. Подопечные Черчесова ...

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019
93-я бригада Вооруженных сил Украины ...

Собака Барака Обамы укусила девушку за щеку: видео

13.01.2017
Невероятная беспечность и отсутствие инстинкта ...