Окупанти закріпилися в сірій зоні біля Очеретиного

На Покровському напрямку минулої доби російськи окупанти просунулися вперед «біля» Авдіївки, яка, нагадаємо, вже тривалий час перебуває у ворожому тилу.

Про це без конкретики в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне просування загарбників північніше нещодавно окупованого селища Очеретине на цій ділянці фронту.

Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками 23 травня, на якому він штриховкою та пунктиром червоно-коричневого кольору позначив невелику втрачену територію, на якій за вчора встигли закріпитися інтервенти.

Раніше ця ділянка була в сірій зоні, яка при цьому не змістилася в наш бік. Тобто, ворог просунувся виключно в сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы иорданский студент на BМW сбил байкера: фото, видео

26.05.2017 - 13:19
Всем экстренных службам знаком «закон парных случаев». Подтвердился он и 25 мая, когда в Виннице и Ладыжине пострадали два мотоциклиста. В областном центре ДТП стало следствием грубого нарушения правил дорожного ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018
Президент Петр Порошенко опубликовал в ...