Окупанти закріпилися на східній околиці Часового Яру

На Бахмутському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили чотирнадцять атак російських окупантів в районах Білогорівки Луганської області та Верхньокам’янського, Виїмки, Спірного, Богданівки і Кліщіївки Донецької.

Про це в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все-таки просування загарбників в адміністративних межах міста Часів Яр (західніше окупованого Бахмута).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за п’яте та шосте квітня. На останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили місце розширення сірої зони в наш бік, що захопило околицю міста.

Також «DeepState» всупереч заявам командування і речників ЗСУ залишив позиції загарбників у самій східній точці Часового Яру. Окрім того, далі на захід в межах міста розташована сіра зона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

14-ти річний вінничанин здобув золото чемпіонату Європи з боксу

07.08.2016 - 15:19
Вінниця отримала ще одного боксера чемпіона. 14 річний Володимир Кушнір здобув золото чемпіонату Європи, що проходив у Хорватії. Хлопець став найкращим  у своїй ваговій категорії 72 кілограми, обійшовши 8 інших ...

Древний иранский горд накрыла мощная пылевая буря: видео

18.04.2018
Один из древнейших городов Ирана ...

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017
В Аргентине женщина сняла видео, ...