Окупанти закріпилися на нових територіях на Харківщині

Російські окупанти «нещодавно» незначно просунулися у межах містечка Вовчанськ у прикордонні Харківської області. Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Однак, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» з ним не зовсім згоден – на своїй актуальній карті за підсумками дев’ятнадцятого травня він не змінив лінію фронту саме у Вовчанську.

Натомість зафіксував червоно-коричневими пунктиром і штриховкою дві втрачені ділянки, на яких за вчора вже встигли закріпитися інтервенти. Перша розташована західніше Вовчанська між селами Бугруватка і Гатище. Друга – на сусідньому плацдармі фронту північніше вільних Липців між окупованими Глибоким і Лук’янцями.

Зазначимо, що вісімнадцятого травня ці ділянки були в сірій зоні, яка за минулу добу в наш бік зсунулася незначно – до вільного села Зелене. Ми це місце умовно позначили червоною стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В зоне ООС ракетой уничтожен вражеский ДОТ: опубликовано видео

31.01.2019 - 16:26
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня эксклюзивно обнародовал видео, снятое летом 2018 года с позиций 53-ей бригады Вооруженных сил Украины. На качественном ролике хорошо виден вражеский ДОТ (буквально долговременная огневая точка) ...

В зоопарке США слон уснул под водой: видео

24.07.2020
Слон по кличке Полковник вначале ...

В Индии родился ребенок с двумя головами: видео

02.11.2017
Рождение сиамских близнецов — явление ...

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018
Автобус с журналистами российских пропагандистских ...