Окупанти закріпилися на ділянці сірої зони північніше Часового Яру

Російські загарбники окупували нову територію в районі нескореного містечка Часів Яр (на захід від Бахмута) на Краматорському напрямку.

Про це повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Часів’ярський напрямок. Північніше мікрорайону Канал противник просунувся вздовж залізниці на глибину до 450 метрів.

Це підтверджує авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за підсумками чотирнадцятого червня.

Втрачену ділянку, на якій за вчора закріпилися інтервенти, він позначив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору. Раніше це була сіра зона активних боїв, яка не зсунулася в наш бік.

Тобто, агресор закріпився у сірій зоні, причому це була ділянка, оточена більш ніж з трьох сторін ворогом. Утримати її в умовах активного наступу переважаючих сил окупантів було нереально.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015 - 11:20
Каждый в жизни сталкивался с проблемой слизанного шлица на шурупе. Оказывается, можно сэкономить кучу нервов! Подробней на видео. И что удивительно — красная и зеленая резинки дают одинаковый эффект! Даже ...

В Берлине перед приездом Путина полиция обезвредила пьяную «жертву хунты»

22.10.2016
Так называемый «новороссийский» митинг, организованный ...