Окупанти зайшли в Авдіївку по підземному тунелю

Російські окупанти здійснили просування у південно-східній частині нескореної Авдіївки. Про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» серйозних змін лінії фронту на цій ділянці не зафіксував.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 21 та 23 січня. На останньому ми червоними (загарбники) і синьою (Збройні сили України) стрілочками умовно позначили просування сторін.

У своєму звіті за минулу добу «DeepState» загадково написав: «Тривають дивні події на південних околицях Авдіївки. Чимало дій ворога не піддаються логічному поясненню. «Зеніт» ворог не захоплював, тому за той фланг поки можна бути спокійним. Зараз важливо, щоб кацапам не дали закріпитися в приватному секторі».

«Цікаві» подробиці прориву інтервентів в Авдіївку з посиланням на наших анонімних захисників повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний». Начебто ворог пройшов в наш тил чи то по підземному підкопу чи то по трубі шириною в 80 см і довжиною в 2 км. При цьому частина бійців ЗСУ опинилася в оточенні. Інформація вимагає альтернативного підтвердження.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Создан «жидкий» бронежилет и уже может производиться серийно: фото, видео

15.05.2017 - 13:00
Идея создания брони из неньютоновских жидкостей не нова, но пока не реализована в серийном производстве. Вчера, 14 мая, портал airforcetimes.com сообщил о том, что кадет Академии ВВС США Хейли Вейр ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...