Окупанти зайняли нові території біля Невельського

Російські загарбники здобули підтверджене просування поблизу окупованого з 2014 року Донецька. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW), окремо згадавши Авдіївський напрямок.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» вже другий день поспіль фіксує ворожі успіхи західніше Донецька і південніше району Авдіївки – інтервенти потрошки беруть під контроль територію між окупованим Первомайським та вільним Невельським.

Дивись скриншоти його вчорашньої (за восьме травня) та сьогоднішньої (за дев’яте травня) карт. На них він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій закріпилися окупанти.

Окрім того, ми червоними стрілочками позначили місця зсуву сірої зони в наш бік. Треба визнати, що дане досягнення агресора було очевидним і невідворотнім, адже ця ділянка раніше була оточена ворогом з трьох  сторін. Головне, щоб наші захисники не потрапили в оточення.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Десантники ВСУ издеваются над террористами под Донецком: видео

15.12.2017 - 22:21
В вечерней сводке за первые 18 часов 15 декабря спикер АТО Василий Лабай объяснил дневные сообщения жителей Донецка и округи обстрелами украинских позиций у Опытного из 82-миллиметровых минометов; на вентиляционном ...

«Шахтер» перед матчем с «Ромой» разгромил «Черноморец». Видео голов

16.02.2018
Донецкий «Шахтер» подтверил свой статус ...

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный ...