Окупанти заявили про повне захоплення Мар’їнки

На Мар’їнському напрямку минулої доби російські окупанти за підтримки авіації вели безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки (під Донецьком) та Новомихайлівки (південніше), де наші захисники відбили десять ворожих атак.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив: «Мар’їнка. Кацапи заявили про повне захоплення міста, в підтвердження цьому продемонстрували відео з західних околиць міста, де встановлено їхню ганчірку (зелена мітка на мапі). Чекаємо повідомлення від ГШ (ЗСУ) для роз’яснення ситуації».

Разом з тим, на тій же карті видно, що ворог впевнено контролює більшу частину зруйнованого ущент містечка (понад 80%). Разом з тим ЗСУ все-таки впевнено контролюють західні околиці Мар’їнки (менше 10%).

А між цими територіями ще знаходиться сіра зона активних боїв (понад 10%). Саме на її крайній західній точці загарбники і встановили свій прапор.

Ця мапа абсолютно ідентична актуальній карті вітчизняного авторитетного укладача воєнних мап «DeepState».

Однак не факт, що дані мапи відображають чинне положення сторін – нерідко зміни вносяться з запізненням.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Определились четыре финалиста национального отбора на Евровидение: видео

12.02.2017 - 01:27
Во втором полуфинале национального отбора на Евровидение-2017 победили исполнители Illaria и Rozhden. От жюри наибольшее количество баллов получил исполнитель Rozhden, наименьшее – indie-группа Letay. Зрители больше всего голосов отдали за Illaria. ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...