Окупанти захопили значні території на Авдіївському напрямку

Російські загарбники здійснили підтверджене просування на захід від нещодавно захопленої Авдіївки. Про це в сьогоднішньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» це підтвердив і навів деталі. Дивись для порівняння скриншоти його карти за восьме і дев’яте квітня.

На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбниками. А ми червоними стрілочками показали різке розширення сірої зони в наш бік.

Ворог впритул підійшов до Уманського і на підході до Яснобродівки і Нетайлового. Як ми і передбачали, на цій відкритій рівній місцевості без надійних фортифікацій спинити наступ переважаючих сил агресора неможливо. Надія на великі водойми і висоти в районі вищевказаних населених пунктів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Крещатике прошла масштабная репетиция военного парада: видео

21.08.2018 - 00:28
В Киеве продолжаются репетиции парада ко Дню Независимости Украины. Отрабатываются как элементы прохождения колонн военнослужащих, так и прохождение военной техники. Кроме того, над столицей пролетели боевые самолеты. Как известно, в ...