Окупанти захопили завод «Східмаш» на півночі Бахмута

Найманці російської приватної військової компанії Вагнера захопили цех промислової зони Артемівського заводу обробки металів (АЗОМ), де в грудні 2022-го року президент Володимир Зеленський зустрічався з бійцями Збройних сил України.

Це визнав вітчизняний військовий аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»: «Так як багато користувачів у мережі вже помітили схожість, то нічого секретного дане порівняння не показує».

Маються на увазі фотографії зустрічі Зеленського з нашими захисниками і знімки, які оприлюднила ПВК Вагнера – дивись фотоскрін. Це справді те саме приміщення.

При цьому окупанти стверджують, що їм вдалося захопити не весь АЗОМ, чия промзона досить велика, а завод «Східмаш» в її північній частині.

Це пояснює, чому український воїн «Бахмутський Демон» у своєму Телеграм-каналі вказує, що нашим вдалося відбити ворожі штурми на АЗОМі. Дивись скрін.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015 - 12:23
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы выясняют кто из них круче и где, чья территория. Ну как люди! На их пути попадаются те, кто старше, сильнее и мудрее. На представленном нами ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...