Окупанти захопили три населених пункти на Донбасі, – DeepState
На Олександрівському (раніше Новопавлівському) напрямку російські загарбники повністю захопили раніше частково окуповані поруч розташовані селища Перебудова і Мирне та село Комар Волноваського району Донецької області та велику прилеглу територію.
У військовослужбовців Збройних сил України не було шансів утримати втрачене, оскільки дана ділянка сірої зони вже давно перебувала в майже повному оточенні окупованими землями. Сподіваємося, що наші захисники не потрапили в «котел».
Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за результатами чотирнадцятого жовтня.
На ній він забарвив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачену ділянку, на якій змогли закріпитися інтервенти. Сіра зона активних боїв в наш бік не змістилася.

Подпишитесь на новости
























