Окупанти захопили територію між селами Очеретине і Соловйове

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин четвертого травня наші захисники відбили вісімнадцять атак російських окупантів, здійснених за підтримки авіації, в районах Новоолександрівки, Соколу, Новопокровського та Уманського.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» сьогодні зафіксував захоплення ворогом значної території між раніше окупованими Очеретиним і Соловйовим.

Дивись скриншот його мапи, на якому він позначив втрачену ділянку, на якій вже закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

Зазначимо, що при цьому сіра зона в наш бік не зсунулася. А втрачена територія була з трьох сторін оточена інтервентами, а тому в умовах їх наступу фактично приреченою.

Тому цей успіх ворога фактично є наслідком його досягнень у попередні дні і не суперечить нашому попередньому висновку про те, що Силам оборони, здається, нарешті вдалося відносно стабілізувати фронт в районі Очеретиного.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018 - 02:03
Мир ярко и празднично встречает 2018 год. Практически во всех мировых столицах устроили праздничные салюты. Особенно шикарные они в азиатских странах, где пиротехническое дело возведено в ранг искусства. Яркое шоу ...

Украинский БТР, созданный по стандартам НАТО, завершил заводские испытания: видео

09.12.2017
Украинские конструкторы создали бронетранспортёр по ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...

В небе над США сгорел метеорит – очень похоже на случай у Львова (видео)

18.05.2016
На северо-востоке США зафиксировано падение ...