Окупанти захопили Табаївку на Куп’янському напрямку

Ще опівночі авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на своїй карті заперечив вчорашню інформацію рашистських пропагандистів про захоплення загарбниками Табаївки, Котлярівки і Берестового на південному фасі Куп’янського (сватівського) напрямку.

Однак сьогодні о 10:18 у своєму Телеграм-каналі він повідомив наступне: «На ранок надійшла інформація, що ворог зайняв Табаївку та намагається розвинути успіх у бік Піщаного». Тобто агресор продовжує рух углиб вільної території…

Ситуація критична, що зрозуміло з наступного коментаря «DeepState»: «В атмосфері невідомості не можна допускати паніку. В ОТУ «Лиман» стоїть зараз вибір: або ризикувати і стерти резерви для відновлення позицій, або стабілізувати лінію зіткнення та закріпитися на нових рубежах. Це логічно і нічого таємного не озвучено».

Потрібно пам’ятати, що це малонаселена велика територія. Подібні просування в районі тієї ж Авдіївки для нас були б катастрофічними, однак тут їх наслідки в рази легші.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанка Ингрет Костенко вышла в суперфинал «Голоса страны»: видео

17.04.2017 - 14:27
Винничанка Ингрет Костенко в прямом эфире «Голос країни» в очередной раз смогла удивить голосом жюри и зрителей, поэтому вполне закономерно прошла в финал конкурса. На шоу 16 апреля она исполнила ...

«Ростов» сенсационно выиграл у «Баварии»: видео голов

23.11.2016
Продолжаются матчи 5-го тура Лиги ...