Окупанти захопили Степове і Сєверне під Авдіївкою

Російські загарбники після кількох місяців безперервних штурмів змогли захопити маленьке село Степове на північний захід від раніше окупованої Авдіївки.

Про це о 15:32 повідомив наш захисник, який веде телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», вказавши, що ворог продовжує рух на захід.

Фактично визнав втрату Степового і сусіднього більш південного Сєверного блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман), який у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 16:00 він написав:

«Орки зайняли майже все Сєверне, хлопці зараз хоронять там багато інтервентів. Також (загарбники) кидають багато сил, щоб дотиснути Степове; західну окраїну хлопці намагаються контролювати засобами артилерії, дронами-камікадзе та скидами, але дуже тяжко».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ нанесли мощную ответку по позициям террористов: видео

30.03.2018 - 21:44
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин, который опекается подразделениями ВСУ на Светлодарской дуге, опубликовал видео уничтожения позиций террористов. Он не уточняет место и время, но поясняет, что так происходит, когда оккупанты долго ...

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет ...

Как избавиться от тараканов и других насекомых в доме

15.11.2015
Живучесть тараканов несомненна. Но с ...