Окупанти захопили спостережні пункти ЗСУ біля Роботиного

Минулої ночі російські окупанти захопили два спостережні пункти Збройних сил України біля звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області (на Мелітопольському напрямку).

Про це о 10:14 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман).

А о 15:38 він оприлюднив фрагмент мапи цієї ділянки від авторитетного укладача фронтових карт «DeepState», на якому червоною лінією позначив нову лінію зіткнення.

Ми ж порівняли мапи «DeepState» і Станіслава Бунятова, і зробили підсумковий «скриншот» і висновки, які потребують додаткового уточнення.

Якщо Осман не помиляється, то не лише агресор просунувся вперед східніше Роботиного (червона стрілочка), але й ЗСУ контролюють території західніше Роботиного та між Новопрокопівкою та Вербовим, які у «DeepState» є окупованими (сині стрілочки).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ночного боя под Авдеевкой

30.10.2017 - 18:54
Пресс-центр штаба АТО показал видео ночного противостояния с одной из позиций ВСУ возле Авдеевки. Показаны обстрелы со стороны оккупантов и то, как бойцы ВСУ отвечают пулеметным огнем. Видео называется «ночь ...

В Украине успешно испытали первую крылатую ракету, видео

30.01.2018
В Украине завершились первые успешные ...

При помощи винтовки исполнили музыкальный хит (видео)

03.01.2016
Как оказалось, музыку можно исполнять ...