Окупанти захопили село північніше Соледара

Якщо атаки російських окупантів на Лиманському (Кремінському), Авдіївському (Донецькому) та Запорізькому напрямках речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому зведенні назвав безуспішними, то стосовно Бахмутського він цього прикметника не вжив: «Ворог продовжує наступальні дії на Бахмутському напрямку».

Таким чином, можна припустити певні успіхи агресора. Це підтверджує воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» — загарбники просунулися північніше Соледара, захопивши маленьке село Краснополівка і території біля нього.

«Кацапам село коштувало дуже дорого, однак це не привід зупиняти наступальні дії далі на північ», — прокоментував «DeepState».

Ризикнемо додати крихту свого аналізу. Цей успіх окупантів майже не наближає їх до оточення Бахмута і ще не дозволяє претендувати на Сіверськ. Очевидно, ворог зміг пройти вперед тільки тому, що ЗСУ зосередили тут менші сили, як на другорядному напрямку. Дивись мапу більшого масштабу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вулкан Этна проснулся и извергается: фото, видео

28.02.2017 - 14:13
Самый крупный и самый активный вулкан Европы «проснулся» после 9-месячной «спячки». На итальянском острове Сицилия снова бурлит Этна. Взрывы и выброс вулканических масс сопровождают извержение на одном из юго-восточных кратеров. ...

Крыса принимает ванну

20.10.2015
Домашняя крыса принимает ванну. ...