Окупанти захопили село Крохмальне на Куп’янському напрямку

Російські окупанти захопили певну територію на південному фасі Куп’янського (Сватівського) напрямку разом з селом Крохмальне в районі стику Харківської і Луганської областей (на південний схід від Куп’янська).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншоти його карти за вісімнадцяте та дев’ятнадцяте січня. На останньому ми червоними стрілочками умовно показали зазначену територію.

«DeepState» поки що позначив її, як розширення сірої зони в нашу сторону – це означає, що ворог ще не встиг там закріпитися. І прокоментував: «Ситуація східніше Крохмального та в самому селі перебуває на уточнені».

Вчора «DeepState» написав, що загарбники прорвали лінію оборони бригади територіальної оборони на цій ділянці фронту. Зараз головне – зупинити їх подальше просування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Клип «Сиськи» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности

02.09.2016 - 12:34
Шнур «наехал» на Путина.  «И санкции отменят, Магнитского все списки. Когда себе я вставлю сиськи» Что отличает настоящее искусство от попсы или даже от общепринятой культуры? Показ обществу (зрителям, слушателям) всего ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...