Окупанти захопили позиції ЗСУ під Білогорівкою

Російські загарбники захопили промзону нескореного села Білогорівка на Лиманському (Кремінському) напрямку, захопивши позицію Збройних сил України.

Хоча блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 10:26 написав про це більш оптимістично:

«Промзона під Білогорівкою перейшла в сіру зону. Фактично нашу позицію захопив противник, але закріпитися на ній не зміг».

Однак Станіслав при цьому зіслався на лейтенанта ЗСУ Алекса, який у своєму телеграм-каналі «Офіцер» о 10:06 написав про це більш докладно. І його розповідь більш сумна.

Неспдівано на нашій позиції з’явилася штурмова група інтервентів чисельністю у відділення; можливо, вони пролізли по якомусь підкопу. Після ближнього бою вижив лише один наш захисник, який, будучи пораненим, по рації викликав вогонь високоточної 155-міліметрової гармати «М777» на себе:

«Але вогневої підтримки не було, бо немає снарядів… В результаті бою була втрачена позиція в промці. Фактично промка в сірій зоні. Боєць, який викликав вогонь на себе, невідомо яким чудом залишився живим, «трьохсотий»…»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили командный и наблюдательный пункты террористов: видео

04.02.2019 - 11:37
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал снятое беспилотником видео, на котором видны несколько вспышек на заснеженной сельской местности. В комментарии он объяснил, что это прилеты в наблюдательный пункт ...

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021
У звездных футболистов появилась новая ...