Окупанти захопили північну частину Кліщіївки

Російські окупанти продемонстрували відео зі своїм прапором біля будинку культури в центрі звільненого минулої осені села Кліщіївка південніше Бахмута. Про це, як про достовірну подію, повідомив, зокрема, український новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

А блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» це пояснив і фактично підтвердив:

«Кліщіївка вщент розбита, як і Роботино, там так само ні нам, ні противнику закріпитись майже неможливо. Велика частина населеного пункту — сіра зона. Орки можуть лише поодинці в пішому порядку пролазити в руїни будинків і лазити там, проте це триває недовго — відслідковуємо та знищуємо… Насправді є і втрачені позиції на півночі села, які противник взяв під свій контроль, але їх доволі небагато…».

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» більшу частину Кліщіївки показує, як твердо підконтрольну Силам оборони. Лише північна окраїна села у сірій зоні.

Тоді як вищезгадане Роботине Запорізької області за даними «DeepState» майже повністю перебуває у сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина разработала радар, способный видеть стелс-самолеты: видео

23.03.2017 - 12:15
В Украине завершилась разработка новой радиолокационной станции. 22 марта, на YouTube-канале компании DIGITEC была размещена видеопрезентация высокомобильной РЛС МР-18, способной обнаруживать даже стелс-технику. МР-18 официально классифицируется как высокомобильный радар метрового ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...