Окупанти захопили околиці Авдіївки

Російські окупанти підтверджено просунулися в районі нескореної Авдіївки. Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без конкретики повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» розповів про це більш детально. Дивись скриншот його актуальної карти за четверте лютого.

На ньому червоними пунктиром і штриховкою позначені території, на яких вже закріпилися загарбники. Причому, якщо велика ділянка північніше водойми і так була приречена через оточення з суходолу, то більш західний прорив у північну частину міста є великим успіхом агресора.

«DeepState» красномовно прокоментував ці зміни у своєму Телеграм-каналі: «В Авдіївці смерть проводить свій національній відбір…».

Звертаємо увагу, що ворог відчутно звузив горловину «мішка» навколо Авдіївки, і це різко посилює загрозу оточення захисників міста, які, крім усього іншого, безперервно обстрілюються артилерією і авіабомбами з усіх сторін. При цьому адекватна контрбатарейна боротьба в такій поганій географії неможлива.

Також нагадаємо, що в боях у міській забудові, які зараз йдуть і на півдні, і на півночі міста, втрати обох сторін вирівнюються. Тоді як на підступах до Авдіївки втрати інтервентів в рази перевищували наші.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе на журналистов совершено вооруженное нападение, есть раненные (видео)

03.05.2016 - 18:23
Сегодня, 3 мая, было совершено вооруженное нападение на съемочную группу одесского «Седьмого телеканала». Событие произошло возле офиса канала. К тележурналистам подошли трое парней в спортивной одежде, после чего началась драка. ...

«Реал» в основное время проиграл «Баварии» 1:2. Видео голов

18.04.2017
В Мадриде завершился очень напряженный ...