Окупанти захопили околиці Авдіївки

Російські окупанти підтверджено просунулися в районі нескореної Авдіївки. Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без конкретики повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» розповів про це більш детально. Дивись скриншот його актуальної карти за четверте лютого.

На ньому червоними пунктиром і штриховкою позначені території, на яких вже закріпилися загарбники. Причому, якщо велика ділянка північніше водойми і так була приречена через оточення з суходолу, то більш західний прорив у північну частину міста є великим успіхом агресора.

«DeepState» красномовно прокоментував ці зміни у своєму Телеграм-каналі: «В Авдіївці смерть проводить свій національній відбір…».

Звертаємо увагу, що ворог відчутно звузив горловину «мішка» навколо Авдіївки, і це різко посилює загрозу оточення захисників міста, які, крім усього іншого, безперервно обстрілюються артилерією і авіабомбами з усіх сторін. При цьому адекватна контрбатарейна боротьба в такій поганій географії неможлива.

Також нагадаємо, що в боях у міській забудові, які зараз йдуть і на півдні, і на півночі міста, втрати обох сторін вирівнюються. Тоді як на підступах до Авдіївки втрати інтервентів в рази перевищували наші.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россия и ДНР скрывают Ташкента, опубликовав лишь старое видео с ним

24.09.2017 - 18:58
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...

Курьез на стройке (видео)

17.08.2015
Народная мудрость гласит – не ...

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, ...