Окупанти захопили нову територію біля Новомихайлівки

Другий день поспіль російські окупанти просуваються вперед в лісосмугах і полях на стикові Мар’їнського і Вугледарського напрямків (південніше нескореного прифронтового села Новомихайлівка).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за дев’яте січня, на якому він позначив червоним територію, на якій вже встигли закріпитися загарбники.

Потрібно зауважити, що це просування сталося в межах сірої зони, яка фактично різко звузилася. Лінія впевненого контролю Силами оборони за дві останні доби на цій ділянці фронту не змінилася.

Попри це Телеграм-канал «Донбас Оперативний» підкреслює значення просування інтервентів на цій ділянці фронту:

«На південь від Новомихайлівки російські війська просунулися в районі балки Солоненька на ділянці шириною до 1,82 кілометри та у глибину до 730 метрів. Орк розширює плацдарм для майбутніх атак ширшим охопленням з початковою метою взяття під частковий вогневий контроль ділянки дороги Костянтинівка-Новомихайлівка…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко озвучил два полярных сценария для Украины: видео

18.09.2017 - 00:56
Накануне своей поездки в Нью-Йорк на заседание Генассамблеи ООН (20 сентября) и встречи с президентом Трампом Петр Порошенко обозначил два возможных сценария для Украины. Первый — пессимистический, в который он ...

Вулкан Этна проснулся и извергается: фото, видео

28.02.2017
Самый крупный и самый активный ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...