Окупанти захопили нові території в Запоріжжі, – DeepState
На Гуляйпільському напрямку російські загарбники змогли закріпитися на східній околиці села Новогригорівка Пологівського району Запорізької області.
Також ворог взяв під контроль помітну територію трохи південніше – між сусідніми раніше окупованими Новоіванівкою і Ольгівкою.
Утримати вищевказані ділянки військовослужбовцям Збройних сил України було вкрай важко, адже вони були з трьох сторін оточені окупованими землями і перебували в сірій зоні, яка в наш бік не змістилася, лише зменшилася.
Але остання зсунулася в наш бік ще південніше – біля сусідньої частково окупованої Полтавки. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState».
Дивись скриншот його актуальної карти за результатами шостого жовтня. На ній він забарвив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачені ділянки, на яких за вчора змогли закріпитися інтервенти. Місце, де в наш бік змістилася сіра зона активних боїв, ми вказали червоною стрілочкою.

Подпишитесь на новости
























