Окупанти захопили нові території в районі Очеретиного

За перші шістнадцять годин тридцятого червня на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку російськи окупанти здійснили 29 штурмових дій – традиційно це сама гаряча ділянка фронту.

Станом на 16:00 наші захисники відбивали шість ворожих атак в районах вільної Воздвиженки, окупованих Новоолександрівки та Сокола і частково окупованої Євгенівки (район нещодавно окупованого селища Очеретине).

Повідомивши про це на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим саме закінчилися ворожі штурми.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState», оновивши свою мапу сьогодні о 14:10, зафіксував суттєве просування загарбників саме біля цих населених пунктів.

Дивись скриншот його карти, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких за останню некалендарну добу закріпилися загарбники.

Окрім того, сильно змістилася в наш бік сіра зона активних боїв, місця чого ми умовно вказали червоними стрілками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016 - 13:45
Во время съемок демонстрации российского боевого робота машина едва не убила журналиста. Телевизионщики пытались получить эффектный кадр во время преодоления боевой машиной холма. Но несогласованность желаний тележурналиста, рассказывающего о новинке, ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...