Окупанти захопили нові території в місті Часів Яр

Другий день поспіль російські окупанти мають просування вперед в мікрорайоні Канал нескореного містечка Часів Яр (західніше раніше окупованого Бахмута) на Краматорському напрямку. Причому за вчора більше, ніж позавчора.

Про це під час останнього оновлення даних повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за восьме червня.

Він червоно-коричневою штриховкою позначив втрачену територію, на якій минулої доби встигли закріпитися загарбники. Окрім того, відчутно в наш бік змістилася сіра зона, місця чого ми умовно вказали червоними стрілочками.

Станом на зараз окупанти впевнено контролюють трохи більше половини східної частини Каналу, ще третина перебуває в сірій зоні активних боїв.

Втім, сам Канал – це максимум десята частина усього Часового Яру. Очевидно, що основна лінія оборони Збройних сил України проходить по каналу «Сіверський Донець – Донбас», який відділяє Канал від решти містечка.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Гречишкин из «Зари» забил великолепный гол «Ворскле»: видео

05.03.2017 - 19:49
В матче 20-го тура чемпионата Украины луганская «Заря» в гостях обыграла полтавскую «Ворсклу» со счетом 2:1. Открыл счет в этом матче красивейшим ударом со штрафного удара Дмитрий Гречишкин, который воспользовался ...

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Израиль показал видео испытаний «дрона-убийцы» российских С-300 и С-400

21.02.2019
Израиль совершенствует свое вооружение с ...

Как развлекаются богатые русские дети: видео

17.07.2017
Дети богатых семей зачастую бесятся ...