Окупанти захопили нові території у «сірій» зоні під Красногорівкою

На Новопавлівському (Мар’їнському) напрямку минулої доби бійці Сил оборони стримували російських загарбників в районах нескорених Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та західніше окупованої Побєди, де ворог 29 разів намагався прорвати нашу оборону.

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував помітне просування інтервентів між вищезгаданою Красногорвкою та нещодавно окупованою Мар’їнкою.

Дивись скриншот його карти за 27 лютого, на якому він червоними пунктиром і штриховкою позначив територію, на якій вже закріпився агресор. Щоправда, це сталося в межах сірої зони – лінія території, яку впевнено контролюють ЗСУ, не змінилася.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Эквадоре вслед за мощным землетрясением ожидают разрушительное цунами (видео)

17.04.2016 - 11:40
К вечеру появилась информация о гибели 233 человек У побережья Эквадора ожидается разрушительное цунами, которое может привести к не менее трагичным последствиям, нежели вчерашнее землетрясение. Поэтому гражданам советуют покинуть свои дома ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...

Появилось видео столкновения поезда с электричкой в Москве

09.04.2017
Из-за пьяного, который переходил ЖД-пути ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...