Окупанти захопили нові території у напрямку Часового Яру

Російські окупанти з важкими боями захопили велику територію Попівського лісу та відчутно просунулися по трасі О0506 в сторону вільного міста Часів Яр. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

На оприлюдненій ним мапі територія, на якій вже закріпилися загарбники, обведена червоними лініями. Видно, що крім вищевказаної ділянки агресор захопив ще дві трохи менші між окупованим Бахмутом і суднім вільним Іванівським.

Підтверджує просування агресора в бік Часового Яру і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». На його мапі захоплена ворогом територія позначена червоними пунктиром  і штриховкою. Ми ж червоними стрілочками позначили відчутне розширення сірої зони в наш бік.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» зробив окреме повідомлення про наростаючу загрозу Часовому Яру, на який загарбники розпочали масований наступ:

«Знову повертаємося до проблеми побудови інженерно-фортифікаційних споруд. Місцевість Часового Яру дає можливість зробити їх потужними і неприступними, але історія з підготовкою до оборони знову залишає бажати кращого».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017 - 19:53
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей Палкин очень лаконично и жестко ответил тем, кто со стороны террористической ДНР заявляет о том, что команда не имеет права называться донецкой. Палкин заявил, что ...

Появилось новое видео обстрела депутата Госдумы на Донбассе

05.03.2018
Российские СМИ продолжают рассказывать историю ...