Окупанти захопили нові території у Красногорівці, – DeepState

Російські окупанти просунулися в районі вогнетривкого (цегельного) заводу у містечку Красногорівка західніше окупованого з 2014 року Донецька. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками минулої доби, на якому він пунктиром і штриховкою червоно-коричневого кольору позначив втрачену територію, на якій вже встигли закріпитися загарбники. Ми ж, у свою чергу, червоною стрілочкою вказали також на місце розширення сірої зони в наш бік.

Телеграм-канал «Донбас Оперативний» о 7:47 доповів про ситуацію більш докладно, оприлюднивши свою мапу, яка в цілому відповідає вищезгаданій:

«Противник продовжує штурм південної частини міста та «Красногорівського вогнетривкого заводу». В останньому російські війська встановили ганчірку над одним із цехів (помічено зеленою точкою). Проте згодом, перебуваючи під вогневим впливом, кацап відійшов до вулиць Соборна, Географічна та Ватутіна.

Зафіксовано просування супротивника на ділянці завширшки до 1,01 кілометра та на глибину до 510 метрів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019 - 10:46
Сегодня рано утром в прифронтовом Куйбышевском районе Донецка взорвался склад боеприпасов террористов ДНР (смотри видео и скрины от местных жителей, размещенные в социальных сетях): «Донецк, Куйбышевский район, 7:12, 25/09/2019. пожар ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019
Иду с работы. Вспомнил, что ...