Окупанти захопили нові території східніше Вугледара

Російські окупанти захопили відносно велику територію (близько двох квадратних кілометрів або двісті гектарів) без населених пунктів на стикові Мар’їнського та Вугледарського напрямків.

Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Противник просунувся в районі балки Солоненька, зайнявши ряд лісосмуг на ділянці завширшки до 1,95 км та у глибину до 1,05 км».

Підтверджує це і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за дев’яте та десяте лютого, на останньому він червоними пунктиром і штриховкою позначив територію, на якій закріпилися загарбники.

Окрім того, інтервенти відчутно розширили сіру зону в наш бік, що ми умовно позначили червоними стрілочками. Таким чином, ворог починає створювати загрозу Вугледару зі сходу.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017 - 12:25
Не успели поклонники таланта Насти Каменских насладиться обсуждением новости о «паузе» в деятельности ее дуэта с Потапом, как поп-дива преподнесла новый повод для дискуссии. Артистка разместила в соцсети зажигательный танец ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...