Окупанти захопили нові території південніше Часового Яру

Російські окупанти «нещодавно» здійснили підтверджене просування поблизу Часового Яру. Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Це підтвердив і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками минулої доби, на якому він червоно-коричневою штриховкою показав втрачену територію, на якій вже закріпилися загарбники.

Щоправда, в анотації «DeepState» відніс ці зміни до сусіднього села: «Уточнено просування противника в Іванівському та околицях». Попри формальну розбіжність цей успіх інтервентів помітно погіршує становище оборонців Часового Яру.

Тоді як про Іванівське і «говорити нічого» — п’ята частина населеного пункту, в якій ще не закріпилися інтервенти, оточена ними з трьох з половиною сторін. Можливе перебування наших захисників на цій ділянці сірої зони вкрай ризиковане і нічим не виправдане.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Партизаны провели на Донбассе блестящую операцию: видео

10.10.2017 - 23:52
За первые 18 часов 10 октября спикер АТО Анатолий Стельмах со стороны ЛНР зафиксировал обстрелы украинских позиций у Крымского на Бахмутке и станции Донец у Станицы Луганской из противотанковых гранатометов ...

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015
После такого сборная Украины обязана ...

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, ...