Окупанти захопили нові території під Новомихайлівкою

Минулої доби російські інтервенти здійснили підтверджені просування в районі на південний захід від окупованого з 2014 року Донецька (Мар’їнський напрямок).

Про це без конкретики в зведенні про ситуацію на фронтах в Україні за шосте лютого повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Їх інформацію сьогодні підтвердив і прояснив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» — ворог відчутно просунувся вперед південніше нескореної Новомихайлівки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за шосте та сьоме лютого, на останньому він червоною штриховкою позначив  територію, на якій закріпилися окупанти. Раніше це була сіра зона.

Окрім того, сіра зона суттєво зсунулася в наш бік і наразі охопила південно-східну третину села. Ми це умовно позначили червоними стрілочками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Криштиано Роналду получил свой четвертый «Золотой мяч»: видео

12.12.2016 - 22:01
Португальский нападающий мадридского «Реала» Криштиано Роналду выиграл голосование французского издания France Football за звание лучшего игрока мира. В этом году France Football вручает награду отдельно от ФИФА. Ранее он награждался «Золотым мячом» ...

Як у Вінниці дівчата на шпильках змагались

08.08.2016
Високі підбори та ошатні  сукні ...

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом ...