Окупанти захопили нові території навколо Вовчанська

Ніщо не показує стан справ на фронті краще за мапи. І вони кажуть, що у північному прикордонні Харківщини російські окупанти минулої доби просунулися в районі Вовчанська, але зупинилися в напрямку Липців.

Принаймні це очевидно з матеріалів авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його вчорашньої і сьогоднішньої карт відповідно за підсумками тринадцятого і чотирнадцятого травня.

На актуальній мапі він червоно-коричневою штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій за вчора закріпилися загарбники. Позавчора це була сіра зона.

Втім, остання також розширилася – переважно на північний схід від Вовчанська впритул до населеного пункту, що ми позначили червоними стрілками.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» прокоментував:

«Московити здійснюють спроби закріпитися на північних околицях Вовчанська з ціллю подальшого просування та зайняття населеного пункту. За допомогою залучення великої кількості піхоти ворог намагається займати будинки на півночі міста… Йдуть важкі бої. На підтримку кацапів активно працює артилерія, рівняючи все з землею…».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Боксер Дэвид Аллен запугал соперника содержимым своих трусов: видео

05.03.2017 - 00:49
Боксер из Британии Дэвид Аллен уже во втором раунде отправил в нокаут своего соотечественника Дэвида Хоу. Но их соперничество запомнилось вовсе не этим. Аллен «запугал» Хоу еще на взвешивании. Или ...

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018
Российские фанаты накануне чемпионата мира ...

Топ-5 заблуждений о сексе и беременности

18.09.2016
Достаточно нескольких прикосновений во время ...