Окупанти захопили нові території на Сватівському напрямку

Як повідомлялося минулої ночі, російські окупанти просунулися на Куп’янському (Сватівському) напрямку. Сьогодні вранці (о 8:07) новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про це детально.

Загарбники зайняли південну та центральну частини села Іванівка (північна на уточненні), а південніше захопили території вздовж залізниці на північний захід від сусідньої раніше окупованої Кислівки ділянкою завширшки до двох кілометрів та глибиною до 1,37 км.

На своїй мапі «Донбас Оперативний» забарвив втрачену територію, на якій за вчора встигли закріпитися інтервенти, червоно-коричневим кольором.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час сьогоднішнього оновлення підтвердив вищевказані здобутки російських фашистів.

Окрім того, він значно розширив сіру зону активних боїв в наш бік на широкій ділянці фронту, що ми умовно позначили червоними стрілками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Криштиану Роналду установил два новых достижения: видео

26.03.2017 - 23:39
В субботу сборная Португалии в рамках отбора к ЧМ-2018 легко обыграла команду Венгрии 3:0. Примечателен матч оказался прежде всего дублю обладателя Золотого мяча Криштиану Роналду. Эти два мяча позволили ему ...

В Эйфелеву башню ударила молния: видео

29.05.2018
Как правило, высокие металлические предметы ...