Окупанти захопили нові території на Покровському напрямку

Російські окупанти здійснили підтверджені просування поблизу Донецька. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Відповідають вказаній географії просування загарбників на південному фасі Покровського (раніше офіційно Авдіївського) напрямку, які сьогодні за підсумками 21 травня зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти, на якому він штриховкою та пунктиром червоно-коричневого кольору позначив втрачену за вчора територію південніше маже повністю окупованого села Нетайлове, на якій вже встигли закріпитися інтервенти.

Окрім того, ми червоними стрілками умовно позначили зміщення сірої зони в наш бік в районах Нетайлового та північніше сусіднього Уманського.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015 - 17:08
Термоэлектрический генератор часто используют для производства электричества. Удивительно, но тепла ваших рук вполне достаточно для зарядки небольшого фонарика. Небольшой фонарик, под названием Lumen, преобразует температуру тела в свет. Его термоэлектрический генератор ...

Девушка чудом увернулась от оторвавшегося у фуры колеса (видео)

09.12.2015
Только провидение и бдительность самой ...