Окупанти захопили нові території на півдні і півночі Авдіївки

Російські окупанти продовжують просування на півночі Авдіївки, а також після тривалої перерви захопили певні території на півдні міста і його південних околицях. Про останні ворожі успіхи розповів Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Так, на півночі Авдіївки загарбники закріпилися на території дач на захід від залізниці і просунулися вздовж вулиць Тимірязєва та Сільгосптехніки на ділянці шириною до 920 метрів та на глибину до 200 м. Бої тривають на схід і південний схід від Авдіївської автобази.

На півдні міста інтервенти просунулися на південь від вулиці Чернишевського і зайшли на територію СТ «Агрохімік», захопивши ділянку шириною до 450 м і в глибину до 300 м. Поруч, на північний схід від раніше окупованого Опитного ворог закріпився вздовж лісосмуги у напрямку нашого укріпрайону «Зеніт» на глибину до 450 метрів.

Ці ж зміни на свої актуальній карті зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Втрачені території, на яких закріпилися окупанти, він позначив червоними пунктиром і штриховкою. Також варто зазначити відчутне розширення сірої зони в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Луценко заявил, что убитые в Княжичах полицейские грабили дом: видео

27.01.2017 - 23:27
Юрий Луценко в эфире ТСН рассказал о том, что на самом деле произошло в Княжичах. Вернее приоткрыл завесу над трагедией. Напомним, перестрелка произошла утром 4 декабря. Первоначальная версия случившегося была такой. ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...