Окупанти захопили нові території на Куп’янському напрямку

Вперше за останні місяці російські окупанти змогли просунутися вперед на Куп’янському (Сватівському) напрямку північно-східніше Куп’янська — в районі прифронтової Синьківки.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», забарвивши на своїй сьогоднішній карті територію, на якій за вчора закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

Зазначимо, що раніше дана ділянка перебувала в сірій зоні, яка в підсумку зовсім не змістилася в наш бік. Тобто, ворог «віджав» частину сірої зони.

Нагадаємо, в попередні тижні інтервенти ледь не щодня потрохи просувалися на цьому напрямку південно-східніше Куп’янська, захопивши повністю села Кислівка і Котлярівка та більші частини Іванівки, Табаївки і Берестового.

Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні за 22 з половиною години 27-го травня фактично підтвердив повідомлення «DeepState»:

«На Куп’янському напрямку відбито сім атак російських загарбників у районах населених пунктів Петропавлівка (біля Синьківки), Степова Новоселівка, Греківка та Невське. На одній із ділянок ворог має частковий успіх».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015 - 13:22
Предлагаем познакомиться с новой разработкой украинской военной промышленности в представленном видеосюжете. ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019
Мама, я посуду помыла, уроки ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...