Окупанти захопили нові території біля Синьківки і Берестового

На жаль, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» фактично заперечив інформацію Генерального штабу Збройних сил України з сьогоднішнього зведення станом на 10:30 про те, що бійці Сил оборони відтіснили російських окупантів в районі окупованого села Кислівка на Куп’янському напрямку.

Навпаки, за даними «DeepState», просунулися вперед якраз загарбники. Дивись для порівняння скриншоти його карти від п’ятнадцятого та шістнадцятого травня. На останньому він штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору позначив втрачені території, на яких вже закріпилися інтервенти. У тому числі, північніше Кислівки.

Ще більші досягнення ворог здобув південніше, відчутно просунувшись з сторони окупованого Крохмального в бік вільних Берестового і Піщаного. Окрім великих ділянок, на яких закріпилися окупанти, значно зсунулася в наш бік сіра зона, що ми умовно позначили червоними стрілочками.

ГШ ЗСУ у тому самому звіті повідомляв, що ворог штурмує наші позиції біля Берестового. Але ситуація начебто була під контролем, тим паче, що противник втратив танк і бойову машину піхоти…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Виннице водитель джипа внаглую испортил газон на проспекте Космонавтов: видео

19.06.2018 - 13:49
Актом вандализма называют винничане в соцсетях «маневр» водителя внедорожника по газону реконструированного проспекта Космонавтов. Ночью 16 июня он просто развернулся на траве, оставив на ней, по сути, «траншеи». В Ситуационном ...

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015
Big Delta представляет собой гигантский 3D ...

Порошенко поздравил Украину с Новым 2018 годом: видео

01.01.2018
Новогоднее поздравление президента: «… А ...