Окупанти захопили нові території біля Новомихайлівки

Російські окупанти захопили нові території в районі нескореної Новомихайлівки на Мар’їнському напрямку. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за дванадцяте та тринадцяте березня. На останньому він позначив червоними штриховкою та пунктиром території північніше та південніше села, на яких вже закріпилися загарбники.

Варто зазначити, що раніше це була сіра зона. Втім, остання також дещо зсунулася в наш бік, що ми умовно позначили червоною стрілочкою.

Розподіл сил в самому населеному пункті майже не змінився – Збройні сили України впевнено контролюють трохи більше третини Новомихайлівки, стільки ж перебуває у сірій зоні, решту території окупували російські фашисти.

Цікаво, що Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» ще дванадцятого березня написав: «Орки мають просування в Новомихайлівці біля ферми у північній частині населеного пункту». Однак ми чекали підтвердження з альтернативного джерела.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ликвидации стрелка возле здания горсовета Харькова

20.08.2018 - 12:02
Нардеп Антон Геращенко сообщил, что сейчас рассматриваются три версии ночной стрельбы возле здания Харьковского горсовета, в результате которой преступником был убит 29-летний патрульный Дмитрий Кириенко и тяжело ранен 48-летний охранник ...